Przejdź do głównej zawartości

23 czerwca

Wczoraj razem z psem, wyszłam na około godzinny spacerek. Po drodze zauważyliśmy dwa zające, jeden pobiegł w pole, zgubiliśmy go wśród zarośli. Drugi biegał koło rzeczki, zniknął. Gdy wracaliśmy pies był tak zmęczony, że nawet kota nie pogonił. Myślałam, jeszcze nad tym, żeby spuścić go ze smyczy. Ale bałam się, że ucieknie i potrąci go samochód, ponieważ niedaleko znajduje się obwodnica lub zaatakuje człowieka (niedaleko domy). Zdziwiło mnie jednak to, że miał tyle sił, do tego było gorąco :| A jutro idę z koleżanką (chyba) do szkoły, bo nagle się okazało wychowawczyni, że trzeba kartki obiegowe podpisać. Do tego od kilku dni nie chciało mi się spać, więc zaczęłam czytać "Tajemniczy Ogród". Tak się wciągnęłam, że jestem na XV rozdziale, ale jest XXVII. No cóż taka "uroda" ciekawych książek. Dzisiaj wieczorem moja mama wyjeżdża z Holandii, była tam z pięć tygodni. W domu będzie albo jutro, albo pojutrze, zależy ile będzie jechać. W takim razie będzie trzeba znowu zrobić wielkie porządki. To tyle, żegnam.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Suczki do adopcji z UWM - wszystkie adoptowane

A może jednak będę publikować posty w weekendy...
[...] Zwracając uwagę na to, że w ciągu tygodnia nie mam w ogóle czasu na pisanie, ponieważ rozpoczął się nowy semestr, a wraz z nim nowe przedmioty i nauka od początku. A przy okazji w poniedziałki, środy i piątki razem z koleżankami z roku (i nie tylko) wyprowadzamy psiak. Także dzisiejszy post zostanie poświęconym owym psiakom ;)

Opisy i zdjęcia zaczerpnęłam z ogłoszeń na olx. U niektórych psów dopisałam to co sama zauważyłam.Zaginęło ponad 200 osób

W ciągu ostatniego miesiąca ponad 200 osób zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy kiedykolwiek uda nam się ustalić jak to się stało?    Tak naprawdę wiem, że wszyscy zniknęli przez mój brak czasu, a co za tym idzie przez brak postów. Ale ja już wracam, teraz tak na serio. Mam nawet w wersjach roboczych zaplanowany kolejny post. A dziś zanudzę Was moją przeszłością, teraźniejszością i planami na bliską przyszłość ;)

Zapomniane marzenia    Co jakiś czas uczę się programować na code.org, wiem że z tego się dużo nie nauczę, ale zawsze chciałam się nauczyć czegokolwiek związanego z komputerem. Później czeka mnie tworzenie stron internetowych :P  Praca, praca i praca    Przez 3 tygodnie pracowałam w żabce, a od wczoraj pracuję w Carrefourze. Pracuję od 4 do 6 godzin na kasie, gdyż jestem zatrudniona tylko na 3/4 etatu. Mieszkanie z dzieckiem    Od grudnia będę mieszkać w pokoju/mieszkaniu z koleżankami i May. Niestety, ale w moim akademiku nie można mieć zwierząt (tylko w pilnych przypa…

Kwietniowy haul zakupowy

Witam w pierwszym od dłuższego czasu, haulu zakupowym.  Większość rzeczy jest dla psów, nawet buty kupiłam z myślą o psach (no o bieganiu z suńkami z UWM).

Snacky Worm Comfy - razem z koleżankami ze Spacerniaka (grupa na facebooku; należą do niej osoby wyprowadzające psy z UWM) robiłyśmy zakupy na Fera.pl, ale do darmowej przesyłki brakowało nam kilka złotych, więc dołączyłyśmy robala i kość dla Sida (niespodzianka, paczka szła tylko tydzień). Wybrałam go głównie, dlatego że można tam wkładać smaki, a Sid uwielbia takie zabawki (no i robale są modne).