Przejdź do głównej zawartości

Aktualizacja: Więcej o akcji "Karmimy Psiaki"

O AKCJI
Akcja Karmimy Psiaki to ogólnopolska inicjatywa, która ma na celu zebranie posiłków dla bezdomnych zwierząt oraz pomoc w znalezieniu dla nich nowych domów.


Ludzie mówią, że robimy świetną akcję. Ci, którzy znają nas bliżej mawiają, że jesteśmy bardzo nowocześni w pomaganiu Psiakom. Media już jakiś czas temu okrzyknęły nas największą internetową charytatywną akcją w Polsce. Zapewne moglibyśmy użyć wielu przymiotników do opisania akcji Karmimy Psiaki.

Ale pamiętajmy - to były tylko przymiotniki... Nam bardzo zależy na efektach i naprawdę bardzo liczymy, że zerkniesz na te efekty ;)

ZOBACZ EFEKTY AKCJI


Szukaliśmy sposobów by pokazać Wam, że pomaganie może być proste i tworzyliśmy: kampanie społeczne, koncerty charytatywne w ramach cyklu Hau'asujemy oraz kiermasze książek pod hasłem "Czytamy dla Karmimy Psiaki".Zawsze przyświecała i przyświeca (!) nam idea pomagania przy okazji i realizacji trzech głównych celów akcji realizowanych przez Fundację:


1. KARMA:

15 145
kg przekazanej karmy


2. ADOPCJA:

493
adoptowanych psiaków


3. EDUKACJA:

322 543
osób wzięło udział w akcji


Wiemy, że mamy wiąż dużo pracy i cały czas chcemy pomagać jeszcze bardziej.
W pierwszej edycji akcji, która wystartowała 1 listopada 2011 roku wspieraliśmy schronisko z Zabrza. Po roku działania rozpoczęliśmy 2. edycję i pomoc rozszerzyliśmy na 8 schronisk: Warszawa, Zabrze, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Wrocław, Nowy Dwór Mazowiecki.
W październiku 2014 roku uruchomiliśmy 3. edycję, do której włączyliśmy jeszcze więcej schronisk – 16 z terenu całej Polski.

ZOBACZ KOMU POMAGAMY


Jeśli chcesz pomagać więcej i częściej, zobacz jakie formy pomagania mamy dla Ciebie:

SPRAWDŹ, JAK MOŻESZ POMÓC


Nie trać czasu - pomagaj razem z nami. Dołącz do Nas! :)
Tapety w pomniejszeniu:


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Suczki do adopcji z UWM - wszystkie adoptowane

A może jednak będę publikować posty w weekendy...
[...] Zwracając uwagę na to, że w ciągu tygodnia nie mam w ogóle czasu na pisanie, ponieważ rozpoczął się nowy semestr, a wraz z nim nowe przedmioty i nauka od początku. A przy okazji w poniedziałki, środy i piątki razem z koleżankami z roku (i nie tylko) wyprowadzamy psiak. Także dzisiejszy post zostanie poświęconym owym psiakom ;)

Opisy i zdjęcia zaczerpnęłam z ogłoszeń na olx. U niektórych psów dopisałam to co sama zauważyłam.Zaginęło ponad 200 osób

W ciągu ostatniego miesiąca ponad 200 osób zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy kiedykolwiek uda nam się ustalić jak to się stało?    Tak naprawdę wiem, że wszyscy zniknęli przez mój brak czasu, a co za tym idzie przez brak postów. Ale ja już wracam, teraz tak na serio. Mam nawet w wersjach roboczych zaplanowany kolejny post. A dziś zanudzę Was moją przeszłością, teraźniejszością i planami na bliską przyszłość ;)

Zapomniane marzenia    Co jakiś czas uczę się programować na code.org, wiem że z tego się dużo nie nauczę, ale zawsze chciałam się nauczyć czegokolwiek związanego z komputerem. Później czeka mnie tworzenie stron internetowych :P  Praca, praca i praca    Przez 3 tygodnie pracowałam w żabce, a od wczoraj pracuję w Carrefourze. Pracuję od 4 do 6 godzin na kasie, gdyż jestem zatrudniona tylko na 3/4 etatu. Mieszkanie z dzieckiem    Od grudnia będę mieszkać w pokoju/mieszkaniu z koleżankami i May. Niestety, ale w moim akademiku nie można mieć zwierząt (tylko w pilnych przypa…

Kwietniowy haul zakupowy

Witam w pierwszym od dłuższego czasu, haulu zakupowym.  Większość rzeczy jest dla psów, nawet buty kupiłam z myślą o psach (no o bieganiu z suńkami z UWM).

Snacky Worm Comfy - razem z koleżankami ze Spacerniaka (grupa na facebooku; należą do niej osoby wyprowadzające psy z UWM) robiłyśmy zakupy na Fera.pl, ale do darmowej przesyłki brakowało nam kilka złotych, więc dołączyłyśmy robala i kość dla Sida (niespodzianka, paczka szła tylko tydzień). Wybrałam go głównie, dlatego że można tam wkładać smaki, a Sid uwielbia takie zabawki (no i robale są modne).