Aktualizacja: Więcej o akcji "Karmimy Psiaki"

O AKCJI
Akcja Karmimy Psiaki to ogólnopolska inicjatywa, która ma na celu zebranie posiłków dla bezdomnych zwierząt oraz pomoc w znalezieniu dla nich nowych domów.


Ludzie mówią, że robimy świetną akcję. Ci, którzy znają nas bliżej mawiają, że jesteśmy bardzo nowocześni w pomaganiu Psiakom. Media już jakiś czas temu okrzyknęły nas największą internetową charytatywną akcją w Polsce. Zapewne moglibyśmy użyć wielu przymiotników do opisania akcji Karmimy Psiaki.

Ale pamiętajmy - to były tylko przymiotniki... Nam bardzo zależy na efektach i naprawdę bardzo liczymy, że zerkniesz na te efekty ;)

ZOBACZ EFEKTY AKCJI


Szukaliśmy sposobów by pokazać Wam, że pomaganie może być proste i tworzyliśmy: kampanie społeczne, koncerty charytatywne w ramach cyklu Hau'asujemy oraz kiermasze książek pod hasłem "Czytamy dla Karmimy Psiaki".Zawsze przyświecała i przyświeca (!) nam idea pomagania przy okazji i realizacji trzech głównych celów akcji realizowanych przez Fundację:


1. KARMA:

15 145
kg przekazanej karmy


2. ADOPCJA:

493
adoptowanych psiaków


3. EDUKACJA:

322 543
osób wzięło udział w akcji


Wiemy, że mamy wiąż dużo pracy i cały czas chcemy pomagać jeszcze bardziej.
W pierwszej edycji akcji, która wystartowała 1 listopada 2011 roku wspieraliśmy schronisko z Zabrza. Po roku działania rozpoczęliśmy 2. edycję i pomoc rozszerzyliśmy na 8 schronisk: Warszawa, Zabrze, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Wrocław, Nowy Dwór Mazowiecki.
W październiku 2014 roku uruchomiliśmy 3. edycję, do której włączyliśmy jeszcze więcej schronisk – 16 z terenu całej Polski.

ZOBACZ KOMU POMAGAMY


Jeśli chcesz pomagać więcej i częściej, zobacz jakie formy pomagania mamy dla Ciebie:

SPRAWDŹ, JAK MOŻESZ POMÓC


Nie trać czasu - pomagaj razem z nami. Dołącz do Nas! :)
Tapety w pomniejszeniu:


Komentarze

Popularne posty