Przejdź do głównej zawartości

Recenzja: Psia Spiżarnia - Mono Mini kostki z wapniem

Dziś przyszła karma dla psa Brit Premium Senior XL (15 kg), a do tego smakołyki z Psiej Spiżarni - Mono Mini kostki z wapniem (stąd też ich jasna barwa). Z wapniem, ponieważ powoduje ono, że mamy (ludzie i zwierzęta) mocne kości, a że mój Sid ma już 8 lat to i mu jest to bardziej potrzebne (biedne staruszki i ich chore stawy ._. )

Skład: zboża, substancje mineralne, oleje i tłuszcze, mięso i składniki pochodzenia zwierzęcego, drożdże, mleko i produkty mleczne

Składniki analityczne: białko 2,5%, tłuszcz surowy 6,5%, włókno surowe 2,0%, popiół surowy 11,5%

Dodatki dietetyczne na kg:
wit. A 5000 j.m, wit. D3 500 j.m, wit.E 75 mg, miedź 7 mg.

Dodatki technologiczne:
przeciwutleniacze, barwniki i konserwanty zalecane przez UE.Opakowanie - jest bardzo ładne, ale jak na karton przystało ma złe zamknięcie i jest mało wytrzymałe. U nas wystarczyło, że się trochę pogniotło i już zamknięcie nie działa tak jak powinno.

Wygląd i wielkość


Plusem jest to, że nie brudzą rąk i mają dość przyjemny zapach... Smak (tak próbowałam) ujdzie w tłumie, zwykłe zbożowe ciasteczka troszkę zamoczone w mleku, ledwo wyczuwam mięso (itepe), już bardziej czuć sól :|

Jeśli chodzi o stosunek mojego psa do tych smaczków: pierwszy raz je mamy to i bardziej szaleje za nimi, chociaż zrywa się na ich widok/odgłos podbierania/otwierania opakowania jak na każde smakołyki.
Według mnie kosteczki są za duże i za twarde, chociaż jeśli ktoś chce je podzielić na mniejsze części to wydają się bardzo małe i trudno je dobrze złapać.
Cena waha się od 11 zł do 19 zł za 900 gram + wysyłka (my nie płaciliśmy za wysyłkę, ponieważ przywieziono nam je razem z karmę).

Biedny psiaczek musiał poczekać aż skończę robić zdjęcia aby coś dostać .-.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Suczki do adopcji z UWM - wszystkie adoptowane

A może jednak będę publikować posty w weekendy...
[...] Zwracając uwagę na to, że w ciągu tygodnia nie mam w ogóle czasu na pisanie, ponieważ rozpoczął się nowy semestr, a wraz z nim nowe przedmioty i nauka od początku. A przy okazji w poniedziałki, środy i piątki razem z koleżankami z roku (i nie tylko) wyprowadzamy psiak. Także dzisiejszy post zostanie poświęconym owym psiakom ;)

Opisy i zdjęcia zaczerpnęłam z ogłoszeń na olx. U niektórych psów dopisałam to co sama zauważyłam.Zaginęło ponad 200 osób

W ciągu ostatniego miesiąca ponad 200 osób zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy kiedykolwiek uda nam się ustalić jak to się stało?    Tak naprawdę wiem, że wszyscy zniknęli przez mój brak czasu, a co za tym idzie przez brak postów. Ale ja już wracam, teraz tak na serio. Mam nawet w wersjach roboczych zaplanowany kolejny post. A dziś zanudzę Was moją przeszłością, teraźniejszością i planami na bliską przyszłość ;)

Zapomniane marzenia    Co jakiś czas uczę się programować na code.org, wiem że z tego się dużo nie nauczę, ale zawsze chciałam się nauczyć czegokolwiek związanego z komputerem. Później czeka mnie tworzenie stron internetowych :P  Praca, praca i praca    Przez 3 tygodnie pracowałam w żabce, a od wczoraj pracuję w Carrefourze. Pracuję od 4 do 6 godzin na kasie, gdyż jestem zatrudniona tylko na 3/4 etatu. Mieszkanie z dzieckiem    Od grudnia będę mieszkać w pokoju/mieszkaniu z koleżankami i May. Niestety, ale w moim akademiku nie można mieć zwierząt (tylko w pilnych przypa…

Kwietniowy haul zakupowy

Witam w pierwszym od dłuższego czasu, haulu zakupowym.  Większość rzeczy jest dla psów, nawet buty kupiłam z myślą o psach (no o bieganiu z suńkami z UWM).

Snacky Worm Comfy - razem z koleżankami ze Spacerniaka (grupa na facebooku; należą do niej osoby wyprowadzające psy z UWM) robiłyśmy zakupy na Fera.pl, ale do darmowej przesyłki brakowało nam kilka złotych, więc dołączyłyśmy robala i kość dla Sida (niespodzianka, paczka szła tylko tydzień). Wybrałam go głównie, dlatego że można tam wkładać smaki, a Sid uwielbia takie zabawki (no i robale są modne).