Przejdź do głównej zawartości

Postanowienia na rok 2016

1. Zdać szkołę i maturę na więcej niż 30% (co z przy okazji oznacza, więcej nauki).
2. No, a jak matura to i dostać się na studia (prawdopodobnie na Zoofizjoterapię).
3. Spożywać co najmniej 2000 kcal dziennie.
4. Spotkać się z Olą i Ulą (a także innymi osobami z pewnej grupki na fb).
5. Pokonać 1000 km z psem (będę się cieszyć nawet jeśli zrobię z nim 500 km).
6. Wznowić naukę posłuszeństwa, socjalizacji i pokonania lęków.
7. Nauczyć psa wchodzenia tyłem na różne przedmioty (itede).
8. Chodzić częściej z psem do weterynarza.
9. "Przeczytam 52 książki w 2016 roku".
10. Dodawać co najmniej 2 posty na miesiąc.
11. Zrobić własne DIY lub podzielić się czyimś "przepisem" (przy okazji sama zrobię to COŚ).
12. Kupić sobie kredki i cienkopisy :D (no czymś muszę przecież kolorować (właśnie teraz wpisz na nowej stronie "malebog colouring book" aby dowiedzieć się co będę kolorować)).
13. Kupić kaganiec fizjologiczny pokryty czarnym gumoplastikiem.
14. Kupić kamizelkę chłodzącą dla psa (lilac lub blue)
15. Kupić karmę dla psa Markus Muhle lub jakąś inną karmę (Holbenta Sprzedaż karm dla zwierząt)
16. Zebrać/Dostać jak najwięcej pocztówek. Do tego postanowienia zainspirował mnie ten post.

A wy jakie macie postanowienia na 2016 rok?

Komentarze

 1. Sporo tych postanowień, trzymam kciuki za ich realizację.
  Ja zawsze robiłam sobie postanowienia, a później było mi głupio przed samą sobą, że nie dałam rady ich zrealizować.

  Dlatego w tym roku mam tylko jedno: kupić psom kilka fajnych zabawek - z tego postanowienia na pewno się wywiąże w 200 procentach :)

  Pozdrawiam
  bialymaltan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja będę szczęśliwa jeśli spełnię chociażby połowę, no może tylko 6 (w tym zdanie matury i dostanie się na studia).

   Jeszcze przed świętami miałam tyle pomysłów, jakie zabawki (w które można włożyć jedzenie) kupić psu, ale po tym gdy zobaczyłam jego reakcje na "kulę smakulę" wszytko się rozpłynęło. Dopóki jedzenie łatwo wypada to pies się bawi, później robi wszystko inne, oprócz zabawy :|

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Suczki do adopcji z UWM - wszystkie adoptowane

A może jednak będę publikować posty w weekendy...
[...] Zwracając uwagę na to, że w ciągu tygodnia nie mam w ogóle czasu na pisanie, ponieważ rozpoczął się nowy semestr, a wraz z nim nowe przedmioty i nauka od początku. A przy okazji w poniedziałki, środy i piątki razem z koleżankami z roku (i nie tylko) wyprowadzamy psiak. Także dzisiejszy post zostanie poświęconym owym psiakom ;)

Opisy i zdjęcia zaczerpnęłam z ogłoszeń na olx. U niektórych psów dopisałam to co sama zauważyłam.Zaginęło ponad 200 osób

W ciągu ostatniego miesiąca ponad 200 osób zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy kiedykolwiek uda nam się ustalić jak to się stało?    Tak naprawdę wiem, że wszyscy zniknęli przez mój brak czasu, a co za tym idzie przez brak postów. Ale ja już wracam, teraz tak na serio. Mam nawet w wersjach roboczych zaplanowany kolejny post. A dziś zanudzę Was moją przeszłością, teraźniejszością i planami na bliską przyszłość ;)

Zapomniane marzenia    Co jakiś czas uczę się programować na code.org, wiem że z tego się dużo nie nauczę, ale zawsze chciałam się nauczyć czegokolwiek związanego z komputerem. Później czeka mnie tworzenie stron internetowych :P  Praca, praca i praca    Przez 3 tygodnie pracowałam w żabce, a od wczoraj pracuję w Carrefourze. Pracuję od 4 do 6 godzin na kasie, gdyż jestem zatrudniona tylko na 3/4 etatu. Mieszkanie z dzieckiem    Od grudnia będę mieszkać w pokoju/mieszkaniu z koleżankami i May. Niestety, ale w moim akademiku nie można mieć zwierząt (tylko w pilnych przypa…

Kwietniowy haul zakupowy

Witam w pierwszym od dłuższego czasu, haulu zakupowym.  Większość rzeczy jest dla psów, nawet buty kupiłam z myślą o psach (no o bieganiu z suńkami z UWM).

Snacky Worm Comfy - razem z koleżankami ze Spacerniaka (grupa na facebooku; należą do niej osoby wyprowadzające psy z UWM) robiłyśmy zakupy na Fera.pl, ale do darmowej przesyłki brakowało nam kilka złotych, więc dołączyłyśmy robala i kość dla Sida (niespodzianka, paczka szła tylko tydzień). Wybrałam go głównie, dlatego że można tam wkładać smaki, a Sid uwielbia takie zabawki (no i robale są modne).