Przejdź do głównej zawartości

Fitmin For Life Adult all breedsRazem z ojcem szukaliśmy karmy (15 kg), która ma dużo mięsa i przy okazji nie jest droga. Ja myślałam o Markus-Mühle, a ojciec o Fitmin Dog for Life Adult All Breeds. I tak wyszło, że kupiliśmy tą drugą, ale z allegro, a w gratisie dostaliśmy z 20-30 kostek

Kurczak i łosoś (ale chyba tylko ja i pies wyczuwamy łososia).Czuć rybkę (tak, jestem z tych co smakują karmę psa).
W porównaniu do poprzednich karm (mieliśmy Brita: light, adult L i XL, senior L i XL) granulki są dość wilgotne, ale i tak mają posypkę.
Czy coś się zmieniło w ciągu miesiąca (15 kg starczy nam na około miesiąc(może trochę więcej))?
Jeśli chodzi o sierść to nie zauważyłam żadnych zmian, kupy są takie jakie były (czasem rzadkie, czasem nie, ale śmierdzące). No i bąki są bardzo śmierdzące.
Ale są też plusy: pies wreszcie się najada i ma więcej energii.


Karmę Fitmin można kupić m.in. w:
Zooplus za 99,80 zł + darmowa przesyłka.
Allegro aktualnie jest tylko za 109 zł z darmową przesyłką i prezentem do wyboru.
Zooart za 93.90 zł, dostawa gratis i 5x Kabanos + 5x Paszteciki.

Słyszeliście o tej karmie? Jak oceniacie tą karmę (jeśli Wasz pies je/jadł karmę Fitmin)?

PS: Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć ;)

Komentarze

  1. Tej karmy jeszcze nie mieliśmy, ale może następnym razem kupimy. Moje psiska są bardzo wybredne. Nie tyle smak, co wielkość granulek im przeszkadza. Najmniejsze są najlepsze - większych nawet nie ruszą, a najlepiej jakby się łatwo mieliły, bo twarde to nie na ich zębiszcza.

    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Suczki do adopcji z UWM - wszystkie adoptowane

A może jednak będę publikować posty w weekendy...
[...] Zwracając uwagę na to, że w ciągu tygodnia nie mam w ogóle czasu na pisanie, ponieważ rozpoczął się nowy semestr, a wraz z nim nowe przedmioty i nauka od początku. A przy okazji w poniedziałki, środy i piątki razem z koleżankami z roku (i nie tylko) wyprowadzamy psiak. Także dzisiejszy post zostanie poświęconym owym psiakom ;)

Opisy i zdjęcia zaczerpnęłam z ogłoszeń na olx. U niektórych psów dopisałam to co sama zauważyłam.Zaginęło ponad 200 osób

W ciągu ostatniego miesiąca ponad 200 osób zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy kiedykolwiek uda nam się ustalić jak to się stało?    Tak naprawdę wiem, że wszyscy zniknęli przez mój brak czasu, a co za tym idzie przez brak postów. Ale ja już wracam, teraz tak na serio. Mam nawet w wersjach roboczych zaplanowany kolejny post. A dziś zanudzę Was moją przeszłością, teraźniejszością i planami na bliską przyszłość ;)

Zapomniane marzenia    Co jakiś czas uczę się programować na code.org, wiem że z tego się dużo nie nauczę, ale zawsze chciałam się nauczyć czegokolwiek związanego z komputerem. Później czeka mnie tworzenie stron internetowych :P  Praca, praca i praca    Przez 3 tygodnie pracowałam w żabce, a od wczoraj pracuję w Carrefourze. Pracuję od 4 do 6 godzin na kasie, gdyż jestem zatrudniona tylko na 3/4 etatu. Mieszkanie z dzieckiem    Od grudnia będę mieszkać w pokoju/mieszkaniu z koleżankami i May. Niestety, ale w moim akademiku nie można mieć zwierząt (tylko w pilnych przypa…

Kwietniowy haul zakupowy

Witam w pierwszym od dłuższego czasu, haulu zakupowym.  Większość rzeczy jest dla psów, nawet buty kupiłam z myślą o psach (no o bieganiu z suńkami z UWM).

Snacky Worm Comfy - razem z koleżankami ze Spacerniaka (grupa na facebooku; należą do niej osoby wyprowadzające psy z UWM) robiłyśmy zakupy na Fera.pl, ale do darmowej przesyłki brakowało nam kilka złotych, więc dołączyłyśmy robala i kość dla Sida (niespodzianka, paczka szła tylko tydzień). Wybrałam go głównie, dlatego że można tam wkładać smaki, a Sid uwielbia takie zabawki (no i robale są modne).