Przejdź do głównej zawartości

Trochę o mnie, czyli 19 faktów


1. Na drugie imię mam Joanna.
2. Mam 184 cm wzrostu.
3. Mam niedowagę (ważę 58 kg, a powinnam około 65 kg).
4. Nigdy nie miałam chłopaka.
5. Mam chore serce (zespół wydłużonego QT).
6. Mam skoliozę (a przy okazji moja lewa noga jest krótsza).
7. Można uznać, że mam nerwicę natręctw (ale nauczyłam się panować nad tym (no powiedzmy)).
8. Mam starszego (o 3 lata) brata.
9. Mogłabym jeść czekoladowe płatki na mleku dzień w dzień.
10. Kocham czekoladę oreo i czekoladę z orzechami.
11. Chcę zostać wegetarianką (ale salami mnie ogranicza).
12. Uwielbiam Stephen'a King'a i J.K. Rowling.
13. Wielbię tę piosenkę:
14. Lubię matematykę.
15. Wybieram się na zoofizjoterapię (Bydgoszcz), jeśli się nie dostanę to na zwierzęta w rekreacji, edukacji i terapii (Olsztyn).
16. Rzadko się odzywam i rzadko się uśmiecham (no dobra, w tym miesiącu coraz częściej).
17. Mogłabym godzinami siedzieć pod prysznicem/w wannie (ale tylko w ciepłej/gorącej wodzie).
18. Bardzo rzadko się maluję.
19. W tym roku kończę 19 lat.

Komentarze

  1. Ja mam na pierwsze imię Joanna :D Nie znoszę matematyki. Zapraszam do mnie http://mojmalykawaleknieba.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Suczki do adopcji z UWM - wszystkie adoptowane

A może jednak będę publikować posty w weekendy...
[...] Zwracając uwagę na to, że w ciągu tygodnia nie mam w ogóle czasu na pisanie, ponieważ rozpoczął się nowy semestr, a wraz z nim nowe przedmioty i nauka od początku. A przy okazji w poniedziałki, środy i piątki razem z koleżankami z roku (i nie tylko) wyprowadzamy psiak. Także dzisiejszy post zostanie poświęconym owym psiakom ;)

Opisy i zdjęcia zaczerpnęłam z ogłoszeń na olx. U niektórych psów dopisałam to co sama zauważyłam.Zaginęło ponad 200 osób

W ciągu ostatniego miesiąca ponad 200 osób zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy kiedykolwiek uda nam się ustalić jak to się stało?    Tak naprawdę wiem, że wszyscy zniknęli przez mój brak czasu, a co za tym idzie przez brak postów. Ale ja już wracam, teraz tak na serio. Mam nawet w wersjach roboczych zaplanowany kolejny post. A dziś zanudzę Was moją przeszłością, teraźniejszością i planami na bliską przyszłość ;)

Zapomniane marzenia    Co jakiś czas uczę się programować na code.org, wiem że z tego się dużo nie nauczę, ale zawsze chciałam się nauczyć czegokolwiek związanego z komputerem. Później czeka mnie tworzenie stron internetowych :P  Praca, praca i praca    Przez 3 tygodnie pracowałam w żabce, a od wczoraj pracuję w Carrefourze. Pracuję od 4 do 6 godzin na kasie, gdyż jestem zatrudniona tylko na 3/4 etatu. Mieszkanie z dzieckiem    Od grudnia będę mieszkać w pokoju/mieszkaniu z koleżankami i May. Niestety, ale w moim akademiku nie można mieć zwierząt (tylko w pilnych przypa…

Kwietniowy haul zakupowy

Witam w pierwszym od dłuższego czasu, haulu zakupowym.  Większość rzeczy jest dla psów, nawet buty kupiłam z myślą o psach (no o bieganiu z suńkami z UWM).

Snacky Worm Comfy - razem z koleżankami ze Spacerniaka (grupa na facebooku; należą do niej osoby wyprowadzające psy z UWM) robiłyśmy zakupy na Fera.pl, ale do darmowej przesyłki brakowało nam kilka złotych, więc dołączyłyśmy robala i kość dla Sida (niespodzianka, paczka szła tylko tydzień). Wybrałam go głównie, dlatego że można tam wkładać smaki, a Sid uwielbia takie zabawki (no i robale są modne).