Przejdź do głównej zawartości

Starość nie radość

11 kwietnia 2016

15 lipca Sid skończy 9 lat, jest stary, nie oszukujmy się, a do tego gruby.
2 kwietnia poszłam z nim na 7 km spacer, następnego dnia miał problemy ze wstaniem (a przed wczoraj widać było, że go boli), nadal ma, ale bierze tabletki na stawy. Na spacery chce chodzić, pod koniec już nie podnosi łap, ale ważne jest to, że nadal chce na nie chodzić. Jeśli jego stan się nie polepszy to pod koniec tego miesiąca lub na początku następnego idziemy do weterynarza (jak będą pieniądze).12 kwietnia 2016

Dziś poszliśmy do weterynarza. Razem z mamą chciałyśmy pokazać jak pies wstaje, wstał od razu (nagle wyzdrowiał), więc musiałyśmy opisać co Sidowi dokładnie dolega (gdy nie próbuje uciec z gabinetu) i prawdopodobnie jest to tylko stan zapalany. Kupiliśmy tabletki (mam mu podawać dwa razy dziennie przez 3 dni) za około 60 zł (to przez wagę, wyszło aż 67 kg) i jutro kupimy następne, na odbudowanie chrząstki i ogólnie wzmocnienie stawów.

Komentarze

 1. Zdrówka dla pieska. Pies to najlepszy przyjaciel człowieka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak na razie jego stan pogarsza się :/
   Dziękujemy, na starość bardzo mu się przyda zdrówko.

   Usuń
 2. niestety, z wiekiem będzie gorzej. Moja Mia ma 9 lat i niestety ma poważne zwyrodnienia...

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest cudowny !!! Dbaj o niego :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Suczki do adopcji z UWM - wszystkie adoptowane

A może jednak będę publikować posty w weekendy...
[...] Zwracając uwagę na to, że w ciągu tygodnia nie mam w ogóle czasu na pisanie, ponieważ rozpoczął się nowy semestr, a wraz z nim nowe przedmioty i nauka od początku. A przy okazji w poniedziałki, środy i piątki razem z koleżankami z roku (i nie tylko) wyprowadzamy psiak. Także dzisiejszy post zostanie poświęconym owym psiakom ;)

Opisy i zdjęcia zaczerpnęłam z ogłoszeń na olx. U niektórych psów dopisałam to co sama zauważyłam.Zaginęło ponad 200 osób

W ciągu ostatniego miesiąca ponad 200 osób zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy kiedykolwiek uda nam się ustalić jak to się stało?    Tak naprawdę wiem, że wszyscy zniknęli przez mój brak czasu, a co za tym idzie przez brak postów. Ale ja już wracam, teraz tak na serio. Mam nawet w wersjach roboczych zaplanowany kolejny post. A dziś zanudzę Was moją przeszłością, teraźniejszością i planami na bliską przyszłość ;)

Zapomniane marzenia    Co jakiś czas uczę się programować na code.org, wiem że z tego się dużo nie nauczę, ale zawsze chciałam się nauczyć czegokolwiek związanego z komputerem. Później czeka mnie tworzenie stron internetowych :P  Praca, praca i praca    Przez 3 tygodnie pracowałam w żabce, a od wczoraj pracuję w Carrefourze. Pracuję od 4 do 6 godzin na kasie, gdyż jestem zatrudniona tylko na 3/4 etatu. Mieszkanie z dzieckiem    Od grudnia będę mieszkać w pokoju/mieszkaniu z koleżankami i May. Niestety, ale w moim akademiku nie można mieć zwierząt (tylko w pilnych przypa…

Kwietniowy haul zakupowy

Witam w pierwszym od dłuższego czasu, haulu zakupowym.  Większość rzeczy jest dla psów, nawet buty kupiłam z myślą o psach (no o bieganiu z suńkami z UWM).

Snacky Worm Comfy - razem z koleżankami ze Spacerniaka (grupa na facebooku; należą do niej osoby wyprowadzające psy z UWM) robiłyśmy zakupy na Fera.pl, ale do darmowej przesyłki brakowało nam kilka złotych, więc dołączyłyśmy robala i kość dla Sida (niespodzianka, paczka szła tylko tydzień). Wybrałam go głównie, dlatego że można tam wkładać smaki, a Sid uwielbia takie zabawki (no i robale są modne).