Przejdź do głównej zawartości

Moja kolekcja pocztówek cz.1

Cześć, z góry chciałam poinformować, że dopiero zaczynam zbierać pocztówki, więc jest ich dość mało. Tylko 4 są związane ze stroną postcrossingową, a reszta pochodzi od rodziny i ich znajomych.

Pierwsze 6 dostałam od Rafała, czyli kolegi moich ciotek.


Tą mam od Marty z Poznania.


Od Anity z Tajwanu.


Od wujostwa z Lemmer (Holandia).


Od pani Emilii z Messyny.

To także od pana Rafała.


Od Milji(?) z Finlandii


I od Sandry i Sophie z Rygi.

Od DCN Gallery z Wrocławia

Od Rominy z Niemiec

PS: Jeśli chciałbyś/chciałabyś wysłać mi pocztówkę (lub wymienić się za jakąś z Gołdapi) to napisz na e-maila lub gg.
PS2: Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć.

Komentarze

 1. Super te pocztówki, też chciałabym mieć z różnych zakątków świata ;)
  Pozdrawiam
  Zapraszam do mnie http://karolinasnowarska.blogspot.com/
  PS: Obserwuję, liczę na rewanż.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ekstra, ściągnę ten pomysł, przepraszam, ale też mam fajne pocztówki i nie wiedziałam do tej pory co z nimi zrobić :D Mam nadzieję, że mi wybaczysz :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Suczki do adopcji z UWM - wszystkie adoptowane

A może jednak będę publikować posty w weekendy...
[...] Zwracając uwagę na to, że w ciągu tygodnia nie mam w ogóle czasu na pisanie, ponieważ rozpoczął się nowy semestr, a wraz z nim nowe przedmioty i nauka od początku. A przy okazji w poniedziałki, środy i piątki razem z koleżankami z roku (i nie tylko) wyprowadzamy psiak. Także dzisiejszy post zostanie poświęconym owym psiakom ;)

Opisy i zdjęcia zaczerpnęłam z ogłoszeń na olx. U niektórych psów dopisałam to co sama zauważyłam.Zaginęło ponad 200 osób

W ciągu ostatniego miesiąca ponad 200 osób zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy kiedykolwiek uda nam się ustalić jak to się stało?    Tak naprawdę wiem, że wszyscy zniknęli przez mój brak czasu, a co za tym idzie przez brak postów. Ale ja już wracam, teraz tak na serio. Mam nawet w wersjach roboczych zaplanowany kolejny post. A dziś zanudzę Was moją przeszłością, teraźniejszością i planami na bliską przyszłość ;)

Zapomniane marzenia    Co jakiś czas uczę się programować na code.org, wiem że z tego się dużo nie nauczę, ale zawsze chciałam się nauczyć czegokolwiek związanego z komputerem. Później czeka mnie tworzenie stron internetowych :P  Praca, praca i praca    Przez 3 tygodnie pracowałam w żabce, a od wczoraj pracuję w Carrefourze. Pracuję od 4 do 6 godzin na kasie, gdyż jestem zatrudniona tylko na 3/4 etatu. Mieszkanie z dzieckiem    Od grudnia będę mieszkać w pokoju/mieszkaniu z koleżankami i May. Niestety, ale w moim akademiku nie można mieć zwierząt (tylko w pilnych przypa…

Kwietniowy haul zakupowy

Witam w pierwszym od dłuższego czasu, haulu zakupowym.  Większość rzeczy jest dla psów, nawet buty kupiłam z myślą o psach (no o bieganiu z suńkami z UWM).

Snacky Worm Comfy - razem z koleżankami ze Spacerniaka (grupa na facebooku; należą do niej osoby wyprowadzające psy z UWM) robiłyśmy zakupy na Fera.pl, ale do darmowej przesyłki brakowało nam kilka złotych, więc dołączyłyśmy robala i kość dla Sida (niespodzianka, paczka szła tylko tydzień). Wybrałam go głównie, dlatego że można tam wkładać smaki, a Sid uwielbia takie zabawki (no i robale są modne).