Przejdź do głównej zawartości

Top 9 rzeczy, które sprawiają mi radość

Dzień Dobry

Dziś dość krótko i zwięźle o tym, czym się zajmuje (co sprawia mi radość) poza kynologią (jak wiadomo nie samymi psami żyje człowiek). Przy okazji zapraszam na (prawdopodobnie) pierwszy post, który zapoczątkował tę serię u Marty (Mango - whippet z pasją), jednakże ja pierwszy raz zobaczyłam to u Oli (Emet).


1. Spędzanie czasu z rodziną i znajomymi 
2. Myślenie (np.: rozwiązywanie zadań matematycznych, krzyżówek lub granie w gry typu farm heroes saga)
3. Szycie
(kiedyś dodam)

4. Czytanie książek
5. Pocztówki (zbieranie i wysyłanie)
6. Jedzenie (spożywanie i gotowanie)
7. Zbieranie figurek (głównie psów i sów)
8. Fotografia
9. Grafika

A co znajduje się w Waszym TOP 9/10?

Komentarze

 1. O, będę miała ten podręcznik do matmy, spoko jest? XD
  Zbieranie i wysyłanie pocztówek - dość oryginalne zajęcie, pierwszy raz słyszę o osobie, która lubi to robić :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest dość łatwy (jak dla mnie), polecam :D
   Jest nawet specjalny portal dla ludzi z całego świata: https://www.postcrossing.com/

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Suczki do adopcji z UWM - wszystkie adoptowane

A może jednak będę publikować posty w weekendy...
[...] Zwracając uwagę na to, że w ciągu tygodnia nie mam w ogóle czasu na pisanie, ponieważ rozpoczął się nowy semestr, a wraz z nim nowe przedmioty i nauka od początku. A przy okazji w poniedziałki, środy i piątki razem z koleżankami z roku (i nie tylko) wyprowadzamy psiak. Także dzisiejszy post zostanie poświęconym owym psiakom ;)

Opisy i zdjęcia zaczerpnęłam z ogłoszeń na olx. U niektórych psów dopisałam to co sama zauważyłam.Zaginęło ponad 200 osób

W ciągu ostatniego miesiąca ponad 200 osób zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy kiedykolwiek uda nam się ustalić jak to się stało?    Tak naprawdę wiem, że wszyscy zniknęli przez mój brak czasu, a co za tym idzie przez brak postów. Ale ja już wracam, teraz tak na serio. Mam nawet w wersjach roboczych zaplanowany kolejny post. A dziś zanudzę Was moją przeszłością, teraźniejszością i planami na bliską przyszłość ;)

Zapomniane marzenia    Co jakiś czas uczę się programować na code.org, wiem że z tego się dużo nie nauczę, ale zawsze chciałam się nauczyć czegokolwiek związanego z komputerem. Później czeka mnie tworzenie stron internetowych :P  Praca, praca i praca    Przez 3 tygodnie pracowałam w żabce, a od wczoraj pracuję w Carrefourze. Pracuję od 4 do 6 godzin na kasie, gdyż jestem zatrudniona tylko na 3/4 etatu. Mieszkanie z dzieckiem    Od grudnia będę mieszkać w pokoju/mieszkaniu z koleżankami i May. Niestety, ale w moim akademiku nie można mieć zwierząt (tylko w pilnych przypa…

Kwietniowy haul zakupowy

Witam w pierwszym od dłuższego czasu, haulu zakupowym.  Większość rzeczy jest dla psów, nawet buty kupiłam z myślą o psach (no o bieganiu z suńkami z UWM).

Snacky Worm Comfy - razem z koleżankami ze Spacerniaka (grupa na facebooku; należą do niej osoby wyprowadzające psy z UWM) robiłyśmy zakupy na Fera.pl, ale do darmowej przesyłki brakowało nam kilka złotych, więc dołączyłyśmy robala i kość dla Sida (niespodzianka, paczka szła tylko tydzień). Wybrałam go głównie, dlatego że można tam wkładać smaki, a Sid uwielbia takie zabawki (no i robale są modne).