Przejdź do głównej zawartości

Wrześniowy haul zakupowy

Witam :)
Jest to prawdopodobnie ostatni post tego typu w ciągu najbliższych kilku/-nastu miesiącach, ponieważ (tak, znowu o tym piszę) idę na studia, co oznacza, że będę mniej kupować (jedzenie się nie liczy) oraz będę mniej o wiele mniej czasu na bloga. A teraz przejdźmy do tego co udało nam się zakupić od 1 września.

Nowa karma (w opakowaniach 3 kilogramowych - z takimi lepiej podróżować)

Posłanko dla uszaka (weźmie je ze sobą do domu stałego).
A to jest ten uszak, Tosiek (u mnie na tymczasie).
Karteczki samoprzylepne (na studia (Aniamaluje mnie przekonała w swoich postach)).
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
A to są dwa najlepsze prezenty jakie mogłam dostać na urodziny:
I nie, nie wie, że spełnił jedno z moich marzeń (jestem pewna na 99%).

Nowy laptop (przyda się na studiach) ASUS R515MA-BING-SX569B (ten po prawej).


Miłego Dnia!

PS: Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć. 

Komentarze

  1. Ahhh... ja też zakupy porobiłam :D aż stwierdziłam, że koniec tego wydawania, tylk okarma i... maszyna do szycia, sama sobie będę szyła rzeczy dla psa i koni! :P

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To jest dobry pomysł, ale materiały też kosztują :/

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Suczki do adopcji z UWM - wszystkie adoptowane

A może jednak będę publikować posty w weekendy...
[...] Zwracając uwagę na to, że w ciągu tygodnia nie mam w ogóle czasu na pisanie, ponieważ rozpoczął się nowy semestr, a wraz z nim nowe przedmioty i nauka od początku. A przy okazji w poniedziałki, środy i piątki razem z koleżankami z roku (i nie tylko) wyprowadzamy psiak. Także dzisiejszy post zostanie poświęconym owym psiakom ;)

Opisy i zdjęcia zaczerpnęłam z ogłoszeń na olx. U niektórych psów dopisałam to co sama zauważyłam.Zaginęło ponad 200 osób

W ciągu ostatniego miesiąca ponad 200 osób zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy kiedykolwiek uda nam się ustalić jak to się stało?    Tak naprawdę wiem, że wszyscy zniknęli przez mój brak czasu, a co za tym idzie przez brak postów. Ale ja już wracam, teraz tak na serio. Mam nawet w wersjach roboczych zaplanowany kolejny post. A dziś zanudzę Was moją przeszłością, teraźniejszością i planami na bliską przyszłość ;)

Zapomniane marzenia    Co jakiś czas uczę się programować na code.org, wiem że z tego się dużo nie nauczę, ale zawsze chciałam się nauczyć czegokolwiek związanego z komputerem. Później czeka mnie tworzenie stron internetowych :P  Praca, praca i praca    Przez 3 tygodnie pracowałam w żabce, a od wczoraj pracuję w Carrefourze. Pracuję od 4 do 6 godzin na kasie, gdyż jestem zatrudniona tylko na 3/4 etatu. Mieszkanie z dzieckiem    Od grudnia będę mieszkać w pokoju/mieszkaniu z koleżankami i May. Niestety, ale w moim akademiku nie można mieć zwierząt (tylko w pilnych przypa…

Kwietniowy haul zakupowy

Witam w pierwszym od dłuższego czasu, haulu zakupowym.  Większość rzeczy jest dla psów, nawet buty kupiłam z myślą o psach (no o bieganiu z suńkami z UWM).

Snacky Worm Comfy - razem z koleżankami ze Spacerniaka (grupa na facebooku; należą do niej osoby wyprowadzające psy z UWM) robiłyśmy zakupy na Fera.pl, ale do darmowej przesyłki brakowało nam kilka złotych, więc dołączyłyśmy robala i kość dla Sida (niespodzianka, paczka szła tylko tydzień). Wybrałam go głównie, dlatego że można tam wkładać smaki, a Sid uwielbia takie zabawki (no i robale są modne).