Przejdź do głównej zawartości

6 powodów, przez które musiałam zniknąć

Minęły dwa tygodnie, brakuje dwóch postów, a to wszystko przez poniższe 6 powodów.
1. Studia - co semestr inny plan, niby luźniejszy, ale zawsze trafi się ten jeden przedmiot, nad którym musisz spędzić więcej czasu, w tym semestrze takim przedmiotem jest biochemia.
2. Wolontariat - od 23.02 większość mojego wolnego czasu (od poniedziałku do piątku) spędzam z psami, oprócz weekendów.
3. Rodzina - czyli im bliżej mieszkasz dziadków i wujostwa tym częściej ich odwiedzasz, a przy okazji masz mniej czasu na internet (sprzątanie i spotkania rodzinne robią swoje).

4. Początek semestru to czas wolny od kolosów, zdecydowałam więc pójść do kina (z koleżanką z roku) na film "Był sobie pies". Film polecam i informuję, że jest dość różny od książki (nie czytałam, ale koleżanka tak).
5. 23 i 24 marca pomagałam koleżance w opiece nad jej pierwszym psem, szczeniakiem Amstaffa. Ma dopiero dwa miesiące i zęby jak igiełki (każdy domownik wygląda jakby przedzierał się przez dżungle).
6. Brak pomysłów - im więcej nauki tym mniej pomysłów na posty, mniej kreatywności - sądzę, że niektórzy studenci wiedzą o czym piszę.

Miało być 10 powodów, ale jestem zmęczonym człowiekiem, który myśli tylko o biochemii i wie, że nie wymyśli więcej ;-;
Żegnam

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Suczki do adopcji z UWM - wszystkie adoptowane

A może jednak będę publikować posty w weekendy...
[...] Zwracając uwagę na to, że w ciągu tygodnia nie mam w ogóle czasu na pisanie, ponieważ rozpoczął się nowy semestr, a wraz z nim nowe przedmioty i nauka od początku. A przy okazji w poniedziałki, środy i piątki razem z koleżankami z roku (i nie tylko) wyprowadzamy psiak. Także dzisiejszy post zostanie poświęconym owym psiakom ;)

Opisy i zdjęcia zaczerpnęłam z ogłoszeń na olx. U niektórych psów dopisałam to co sama zauważyłam.Zaginęło ponad 200 osób

W ciągu ostatniego miesiąca ponad 200 osób zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy kiedykolwiek uda nam się ustalić jak to się stało?    Tak naprawdę wiem, że wszyscy zniknęli przez mój brak czasu, a co za tym idzie przez brak postów. Ale ja już wracam, teraz tak na serio. Mam nawet w wersjach roboczych zaplanowany kolejny post. A dziś zanudzę Was moją przeszłością, teraźniejszością i planami na bliską przyszłość ;)

Zapomniane marzenia    Co jakiś czas uczę się programować na code.org, wiem że z tego się dużo nie nauczę, ale zawsze chciałam się nauczyć czegokolwiek związanego z komputerem. Później czeka mnie tworzenie stron internetowych :P  Praca, praca i praca    Przez 3 tygodnie pracowałam w żabce, a od wczoraj pracuję w Carrefourze. Pracuję od 4 do 6 godzin na kasie, gdyż jestem zatrudniona tylko na 3/4 etatu. Mieszkanie z dzieckiem    Od grudnia będę mieszkać w pokoju/mieszkaniu z koleżankami i May. Niestety, ale w moim akademiku nie można mieć zwierząt (tylko w pilnych przypa…

Kwietniowy haul zakupowy

Witam w pierwszym od dłuższego czasu, haulu zakupowym.  Większość rzeczy jest dla psów, nawet buty kupiłam z myślą o psach (no o bieganiu z suńkami z UWM).

Snacky Worm Comfy - razem z koleżankami ze Spacerniaka (grupa na facebooku; należą do niej osoby wyprowadzające psy z UWM) robiłyśmy zakupy na Fera.pl, ale do darmowej przesyłki brakowało nam kilka złotych, więc dołączyłyśmy robala i kość dla Sida (niespodzianka, paczka szła tylko tydzień). Wybrałam go głównie, dlatego że można tam wkładać smaki, a Sid uwielbia takie zabawki (no i robale są modne).