Przejdź do głównej zawartości

Haul zakupowy marzec 2017

Nie będę gorsza, a co :P
Większość rzeczy wzięłam w celu zapełnienia postu, więc nie zwracajcie na nie uwagi ;)

Zaczniemy od najważniejszej, no od najlepszej zakupionej rzeczy w tym miesiącu, a jest nią książka, Stephena Kinga "Cmętarz Zwieżąt". Już od dłuższego czasu się na nią czaiłam i w końcu znalazłam ją za kilkanaście złotych w Biedronce.
Tulipany dostałam od kolegów na Dzień Kobiet ;)

Drugą najlepszą rzeczą jest coś a'la Ptasie Mleczko. Jest dobre (2 tacki starczyły mi na 3 dni), ale nadal gorsze niż Podniebne Mleczko i Ptasie.
Poza tym kto by nie kupił 750 gram (3 tacki w środku) po przecenie?
Trzecią rzeczą, tym razem najpotrzebniejszą są książki z angielskiego, poziom B2, tylko 102 zł :o
Oh i kolejne potrzebne rzeczy, czyli tabletki (7 pudełek za 63 zł, po prostu żyć i nie umierać).
Nie zgadniecie kto zapomniał sfotografować jeszcze 2 pudełek, z góry napiszę, że nie chce mi się teraz tego robić, ale to był Controloc, osłonowy na żołądek.

No i ostatnią rzeczą są stempelki ze Star Warsów (nie mam pojęcia czemu je kupiłam i komu mogłabym je dać, ale są).
O i mamy nową suczkę na boksach, jeśli dobrze pamiętam nazywa się Ślicznotka i 09.03 marca miała sterylizację.
Miłego Dnia :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Suczki do adopcji z UWM - wszystkie adoptowane

A może jednak będę publikować posty w weekendy...
[...] Zwracając uwagę na to, że w ciągu tygodnia nie mam w ogóle czasu na pisanie, ponieważ rozpoczął się nowy semestr, a wraz z nim nowe przedmioty i nauka od początku. A przy okazji w poniedziałki, środy i piątki razem z koleżankami z roku (i nie tylko) wyprowadzamy psiak. Także dzisiejszy post zostanie poświęconym owym psiakom ;)

Opisy i zdjęcia zaczerpnęłam z ogłoszeń na olx. U niektórych psów dopisałam to co sama zauważyłam.Zaginęło ponad 200 osób

W ciągu ostatniego miesiąca ponad 200 osób zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy kiedykolwiek uda nam się ustalić jak to się stało?    Tak naprawdę wiem, że wszyscy zniknęli przez mój brak czasu, a co za tym idzie przez brak postów. Ale ja już wracam, teraz tak na serio. Mam nawet w wersjach roboczych zaplanowany kolejny post. A dziś zanudzę Was moją przeszłością, teraźniejszością i planami na bliską przyszłość ;)

Zapomniane marzenia    Co jakiś czas uczę się programować na code.org, wiem że z tego się dużo nie nauczę, ale zawsze chciałam się nauczyć czegokolwiek związanego z komputerem. Później czeka mnie tworzenie stron internetowych :P  Praca, praca i praca    Przez 3 tygodnie pracowałam w żabce, a od wczoraj pracuję w Carrefourze. Pracuję od 4 do 6 godzin na kasie, gdyż jestem zatrudniona tylko na 3/4 etatu. Mieszkanie z dzieckiem    Od grudnia będę mieszkać w pokoju/mieszkaniu z koleżankami i May. Niestety, ale w moim akademiku nie można mieć zwierząt (tylko w pilnych przypa…

Kwietniowy haul zakupowy

Witam w pierwszym od dłuższego czasu, haulu zakupowym.  Większość rzeczy jest dla psów, nawet buty kupiłam z myślą o psach (no o bieganiu z suńkami z UWM).

Snacky Worm Comfy - razem z koleżankami ze Spacerniaka (grupa na facebooku; należą do niej osoby wyprowadzające psy z UWM) robiłyśmy zakupy na Fera.pl, ale do darmowej przesyłki brakowało nam kilka złotych, więc dołączyłyśmy robala i kość dla Sida (niespodzianka, paczka szła tylko tydzień). Wybrałam go głównie, dlatego że można tam wkładać smaki, a Sid uwielbia takie zabawki (no i robale są modne).