Przejdź do głównej zawartości

Suczki do adopcji z UWM - wszystkie adoptowane

A może jednak będę publikować posty w weekendy...

[...] Zwracając uwagę na to, że w ciągu tygodnia nie mam w ogóle czasu na pisanie, ponieważ rozpoczął się nowy semestr, a wraz z nim nowe przedmioty i nauka od początku. A przy okazji w poniedziałki, środy i piątki razem z koleżankami z roku (i nie tylko) wyprowadzamy psiak. Także dzisiejszy post zostanie poświęconym owym psiakom ;)

Opisy i zdjęcia zaczerpnęłam z ogłoszeń na olx. U niektórych psów dopisałam to co sama zauważyłam.Szczotka ma dom ^_^
Bella także ma dom :D
Fiona ma dom
Stefcia ma dom :)
Cremi ma dom.

Ruda ma dom.
Milka ma dom.
Roxi/Inu ma dom.

Komentarze

 1. Wszystkie pieski są cudowne i każdy z nich powinien znaleźć cudowny domek - trzymam kciuki! Sama mam zamiar w przyszłości zaadoptować pieska (na chwilę obecną mam kotka) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udostępniłabym rodzynka Benia, ale on kilka dni temu znalazł domek ^_^
   Ja już od 5 lat mam ochotę zaadoptować jakiegoś psiaka, szczególnie starszego (chociaż teraz mam ochotę na Szczotkę), ale niestety Sid potrzebuje naszej uwagi i nie przepada za innymi psami :/
   Dziękujemy za kciuki :)

   Usuń
 2. Oby wszystkie znalazły jak najszybciej fajne domki! :)
  Pozdrawiamy i zapraszamy do nas: Biscuit Life!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Zaginęło ponad 200 osób

W ciągu ostatniego miesiąca ponad 200 osób zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy kiedykolwiek uda nam się ustalić jak to się stało?    Tak naprawdę wiem, że wszyscy zniknęli przez mój brak czasu, a co za tym idzie przez brak postów. Ale ja już wracam, teraz tak na serio. Mam nawet w wersjach roboczych zaplanowany kolejny post. A dziś zanudzę Was moją przeszłością, teraźniejszością i planami na bliską przyszłość ;)

Zapomniane marzenia    Co jakiś czas uczę się programować na code.org, wiem że z tego się dużo nie nauczę, ale zawsze chciałam się nauczyć czegokolwiek związanego z komputerem. Później czeka mnie tworzenie stron internetowych :P  Praca, praca i praca    Przez 3 tygodnie pracowałam w żabce, a od wczoraj pracuję w Carrefourze. Pracuję od 4 do 6 godzin na kasie, gdyż jestem zatrudniona tylko na 3/4 etatu. Mieszkanie z dzieckiem    Od grudnia będę mieszkać w pokoju/mieszkaniu z koleżankami i May. Niestety, ale w moim akademiku nie można mieć zwierząt (tylko w pilnych przypa…

Kwietniowy haul zakupowy

Witam w pierwszym od dłuższego czasu, haulu zakupowym.  Większość rzeczy jest dla psów, nawet buty kupiłam z myślą o psach (no o bieganiu z suńkami z UWM).

Snacky Worm Comfy - razem z koleżankami ze Spacerniaka (grupa na facebooku; należą do niej osoby wyprowadzające psy z UWM) robiłyśmy zakupy na Fera.pl, ale do darmowej przesyłki brakowało nam kilka złotych, więc dołączyłyśmy robala i kość dla Sida (niespodzianka, paczka szła tylko tydzień). Wybrałam go głównie, dlatego że można tam wkładać smaki, a Sid uwielbia takie zabawki (no i robale są modne).