Doggi-Game w skrócie


Coś o grze

"DoGGi to Twoja wirtualna hodowla psów w przeglądarce! Stwórz hodowle psów różnych ras, opiekuj się nimi, rozmnażaj oraz konkuruj z innymi graczami w społeczności DoGGi."

Aby wejść do swojej hodowli/na swoją stronę, należy kliknąć na pierwszy domek. W drugim domku znajduje się sklep (karmy, zabawki, akcesoria, pielęgnacja, akcesoria konkursowe, pozostałe). W trzecim jest klinika weterynaryjna:
Następnie jest schronisko
"
Niestety, nie wszystkie pieski mają kochających właścicieli. Porzucone pieski trafiają do schroniska gdzie czekają na nowych opiekunów. Codziennie pracownicy schroniska przygotowują trzy losowo wybrane pieski do adopcji. Aby upewnić się, że będziesz dobrym opiekunem dla swojego pupila i że stać Cię na jego utrzymanie warunkiem adopcji jest posiadanie minimum 2000 doglarów oraz opłacenie 700 doglarów kosztów adopcji. Ponadto, aby móc adoptować psa ze schroniska musisz posiadać rangę Początkujący hodowca i nie możesz adoptować więcej niż 1 psa na 10 dni.

Utrzymanie piesków w schronisku kosztuje, dlatego schronisko uruchomiło loterię charytatywną. Możesz w niej nie tylko pomóc pieskom ze schroniska DoGGi ale też wygrać cenne nagrody - doglary i akcesoria, także takie niedostępne do kupienia w sklepie!"
Jest jeszcze kafejka, związek kynologiczny ("Znajdziesz tutaj informacje o rasach psów, wystawach psów rasowych oraz psach różnych ras oferujących krycia. Wskażemy Ci także kierunek do giełdy psów, gdzie możesz kupić i sprzedać psa"), kantor i cmentarz - możesz tu zobaczyć swoje psy, które odeszły.
Jeśli chcesz uzyskać pomoc wejdź do kafejki, masz tam wszystkie najpotrzebniejsze informacje, czyli:
Edit: Możesz wystawiać ogłoszenia na tablicy, kosztuje około 150$dgl.
Co jakiś czas na stronie głównej można zobaczyć organizowane akurat w tym czasie eventy, np.: teraz jest "Wyrusz na poszukiwanie skarbów":

  • Szukaj ukrytych na stronach gry fragmentów starej, pirackiej mapy;
  • Opiekuj się swoimi psami aby zdobyć dla nich piracki strój;
  • Kiedy zbierzesz co najmniej połowę z 16 fragmentów mapy możesz wysłać psa-pirata na poszukiwanie skarbu;
  • Jeden pies może wyruszyć na wyprawę tylko raz! Mapę zabiera ze sobą a ty możesz składać z fragmentów kolejną.
Moje konto i psy
Gram od prawie 5 lat pod nazwą Giraffriela. Na dzień dzisiejszy posiadam 89 psów, w czym:
  • 9 psów jest w mojej hodowli mieszańców
  • 2 psy są rasy Bearded Collie
  • 1 pies rasy Briard
  • 71 szczeniaków za 500$dgl
  • 2 psy dorosłe za 600$dgl
  • 4 szczeniaki, które postarzam, ale mogę sprzedać za 650$dgl
Dlaczego polecam?
Jest to idealny sposób na nudę, a przy okazji poznajesz różne rasy psów. Można powiedzieć iż uczy opieki nad psem, a także tego, że powinniśmy rozwijać różne umiejętności, dzięki czemu będzie mógł wygrywać konkursy (za miejsce na podium otrzymujemy daną ilość dgl (waluta w grze)).

"Niezwykle ciekawym aspektem gry jest wyprowadzanie czworonoga na dwór. Wbrew pozorom nie jest to takie proste. W tym celu będą potrzebne nam: obroża, smycz i woreczki do sprzątania psich odchodów – a to jedynie minimum. Uważaj, Twój psiak w każdej chwili może Ci uciec. Gdy nie zadbasz o jego bezpieczeństwo, pies może złapać kleszcza, a co za tym idzie będziesz musiał ponieść spore koszty, by go odrobaczyć".

Grę znajdziesz tutaj.

A Wy posiadacie w tej grze konto lub znacie jakieś podobne gry? Czekam na Wasze komentarze ;)

Komentarze

Popularne posty