Kwietniowy haul zakupowy


Witam w pierwszym od dłuższego czasu, haulu zakupowym. 
Większość rzeczy jest dla psów, nawet buty kupiłam z myślą o psach (no o bieganiu z suńkami z UWM).

Snacky Worm Comfy - razem z koleżankami ze Spacerniaka (grupa na facebooku; należą do niej osoby wyprowadzające psy z UWM) robiłyśmy zakupy na Fera.pl, ale do darmowej przesyłki brakowało nam kilka złotych, więc dołączyłyśmy robala i kość dla Sida (niespodzianka, paczka szła tylko tydzień). Wybrałam go głównie, dlatego że można tam wkładać smaki, a Sid uwielbia takie zabawki (no i robale są modne).

Kość wieprzowa - na stronie jest napisane, że długość kości wynosi 15-23 cm, kość jest równa robalowi, który ma z 22 cm.
Buty marki Graceland - kupiłam z myślą o canicrossie i jak na razie dobrze się spisują (w terenie jak i na twardych powierzchniach), i co najlepsze: są przewiewne.
Linka 8 metrowa zakupiona z grupy sprzedażowej WOW - nie dla plebsu za 10 zł (nie licząc przesyłki). Jak na razie uważam ją za wytrzymałą, gdyż prowadzono na niej silnego onka oraz husky.
A przy okazji wrzucam zdjęcie mojej podopiecznej, Pepy. Kocha psy, człowieka potrafi zalizać na śmierć. Jak to terrier jest odważna i czasem uparta, dziś specjalnie wchodziła do wody po korzenie, patyki, a nawet deski :D Jest bardzo aktywna i ciągnie na smyczy, szczególnie gdy zostaje w tyle za innymi psami. Przed adopcją zostanie wysterylizowana ;) Kontakt na stronie Mokre Nosy.
Miłego dnia :)

Komentarze

 1. No to piesek był przeszczęśliwy, ja niestety nie mam czworonoga, ale zawsze fajnie pooglądać na zdjęciach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko z kości :D
   Chyba bym nie przeżyła gdybym nie miała chociaż króliczka.

   Usuń
 2. Kość wygląda przerażająco, ale wiem że pieski ją uwielbiają :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O dziwo nie wszystkie, ale on je kocha, chociaż musimy mu ograniczać, gdyż szybko rani sobie dziąsła :|

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty