Przejdź do głównej zawartości

Rzeczy, które planuję zrobić w kwietniu

Witam w kwietniu, mamy piękną pogodę, prawda?

   Nowy miesiąc, nowa pora roku, a co za tym idzie nowy plan, który spróbuję zrealizować. Niektóre rzeczy muszę zrobić, niektóre powinnam, a niektóre tylko chcę (takie moje widzimisię), ale i tak pilnuję by było ich mało, bym mogła je wszystkie wykonać ;) Kilka sfotografuję, więc zapraszam na instagrama: Giraffriela.

1. Zmienić szablon - właśnie to zrobiłam, ale muszę przeprowadzić jeszcze kilka poprawek.
2. Kupić nowe, wygodne buty
 i cienką, nieprzemakającą kurtkę, ponieważ...
3. planuję przejść 100 km i przebiec 50 km (z psami).
4. Przeczytać co najmniej 2 książki King'a: "Marzenia i koszmary" i "Ręka Mistrza".
5. Kupić cienkopisy, które...
6. przydadzą się w prowadzeniu bullet journal.

7. Zaoszczędzić 55 zł.
8. Pójść do kina - na 
Post udostępniony przez Power Rangers (@powerrangersmovie)

9. Zaliczyć przedmioty, które kończą się w tym miesiącu (socjologia, biomedyczne) i te kolokwia, z których będę mieć prawdopodobnie egzaminy na koniec roku (biochemia, angielski).10. Nauczyć Pepę i Mirę podstawowych komend, a co za tym idzie codziennie spacerować z psami (ew. 5 razy w tygodniu).
A Wy jakie macie plany na ten miesiąc?

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Suczki do adopcji z UWM - wszystkie adoptowane

A może jednak będę publikować posty w weekendy...
[...] Zwracając uwagę na to, że w ciągu tygodnia nie mam w ogóle czasu na pisanie, ponieważ rozpoczął się nowy semestr, a wraz z nim nowe przedmioty i nauka od początku. A przy okazji w poniedziałki, środy i piątki razem z koleżankami z roku (i nie tylko) wyprowadzamy psiak. Także dzisiejszy post zostanie poświęconym owym psiakom ;)

Opisy i zdjęcia zaczerpnęłam z ogłoszeń na olx. U niektórych psów dopisałam to co sama zauważyłam.Zaginęło ponad 200 osób

W ciągu ostatniego miesiąca ponad 200 osób zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy kiedykolwiek uda nam się ustalić jak to się stało?    Tak naprawdę wiem, że wszyscy zniknęli przez mój brak czasu, a co za tym idzie przez brak postów. Ale ja już wracam, teraz tak na serio. Mam nawet w wersjach roboczych zaplanowany kolejny post. A dziś zanudzę Was moją przeszłością, teraźniejszością i planami na bliską przyszłość ;)

Zapomniane marzenia    Co jakiś czas uczę się programować na code.org, wiem że z tego się dużo nie nauczę, ale zawsze chciałam się nauczyć czegokolwiek związanego z komputerem. Później czeka mnie tworzenie stron internetowych :P  Praca, praca i praca    Przez 3 tygodnie pracowałam w żabce, a od wczoraj pracuję w Carrefourze. Pracuję od 4 do 6 godzin na kasie, gdyż jestem zatrudniona tylko na 3/4 etatu. Mieszkanie z dzieckiem    Od grudnia będę mieszkać w pokoju/mieszkaniu z koleżankami i May. Niestety, ale w moim akademiku nie można mieć zwierząt (tylko w pilnych przypa…

Kwietniowy haul zakupowy

Witam w pierwszym od dłuższego czasu, haulu zakupowym.  Większość rzeczy jest dla psów, nawet buty kupiłam z myślą o psach (no o bieganiu z suńkami z UWM).

Snacky Worm Comfy - razem z koleżankami ze Spacerniaka (grupa na facebooku; należą do niej osoby wyprowadzające psy z UWM) robiłyśmy zakupy na Fera.pl, ale do darmowej przesyłki brakowało nam kilka złotych, więc dołączyłyśmy robala i kość dla Sida (niespodzianka, paczka szła tylko tydzień). Wybrałam go głównie, dlatego że można tam wkładać smaki, a Sid uwielbia takie zabawki (no i robale są modne).