Przejdź do głównej zawartości

Zaginione fotografie

Kocham wracać do domu, siadać na głównym komputerze i odkrywać to, o czym zapomniałam trzy lata temu, a dokładniej chodzi mi o zdjęcia.

Tak, po kilku miesiącach powróciłam, ale nie, dlatego że wyleciałam ze studiów, po prostu rozpoczęła się majówka i miałam okazję jechać za darmo, z bratem. A co do zdjęć, to odkryłam te, których nie przerobiłam w 2014 roku, z Westerplatte, jednakże nadrobiłam zaległości i teraz dzielę się nimi z Wami ;)

Z góry proszę o niespodziewanie się jakichś super zdjęć, ściągnęłam je z moich fanpejdży.

Jest to jedno z moich najulubieńszych zdjęć, podoba mi się ujęcie granicy pomiędzy lądem a morzem.


Następne zdjęcia ukazują wnętrze ruin nowych koszar, wybudowanych w 1934 roku. 
A Wy byliście na Westerplatte? Podobało się Wam tam i polecacie czy nie bardzo?
Miłego dnia!

Komentarze

 1. Niestety nie byłam tam, ale mam nadzieję, że uda mi się to nadrobić.
  Również uwielbiam przeglądać stare zdjęcia i znajdywać perełki, które wcześniej w ogóle mi się nie podobały. Pozdrawiam!;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi nie to, że się nie podobały, ja o nich zapomniałam :D
   Również pozdrawiam :)

   Usuń
 2. piękne zdjecia Zapraszam do siebie kochana <3
  stay-possitive.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Suczki do adopcji z UWM - wszystkie adoptowane

A może jednak będę publikować posty w weekendy...
[...] Zwracając uwagę na to, że w ciągu tygodnia nie mam w ogóle czasu na pisanie, ponieważ rozpoczął się nowy semestr, a wraz z nim nowe przedmioty i nauka od początku. A przy okazji w poniedziałki, środy i piątki razem z koleżankami z roku (i nie tylko) wyprowadzamy psiak. Także dzisiejszy post zostanie poświęconym owym psiakom ;)

Opisy i zdjęcia zaczerpnęłam z ogłoszeń na olx. U niektórych psów dopisałam to co sama zauważyłam.Zaginęło ponad 200 osób

W ciągu ostatniego miesiąca ponad 200 osób zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy kiedykolwiek uda nam się ustalić jak to się stało?    Tak naprawdę wiem, że wszyscy zniknęli przez mój brak czasu, a co za tym idzie przez brak postów. Ale ja już wracam, teraz tak na serio. Mam nawet w wersjach roboczych zaplanowany kolejny post. A dziś zanudzę Was moją przeszłością, teraźniejszością i planami na bliską przyszłość ;)

Zapomniane marzenia    Co jakiś czas uczę się programować na code.org, wiem że z tego się dużo nie nauczę, ale zawsze chciałam się nauczyć czegokolwiek związanego z komputerem. Później czeka mnie tworzenie stron internetowych :P  Praca, praca i praca    Przez 3 tygodnie pracowałam w żabce, a od wczoraj pracuję w Carrefourze. Pracuję od 4 do 6 godzin na kasie, gdyż jestem zatrudniona tylko na 3/4 etatu. Mieszkanie z dzieckiem    Od grudnia będę mieszkać w pokoju/mieszkaniu z koleżankami i May. Niestety, ale w moim akademiku nie można mieć zwierząt (tylko w pilnych przypa…

Kwietniowy haul zakupowy

Witam w pierwszym od dłuższego czasu, haulu zakupowym.  Większość rzeczy jest dla psów, nawet buty kupiłam z myślą o psach (no o bieganiu z suńkami z UWM).

Snacky Worm Comfy - razem z koleżankami ze Spacerniaka (grupa na facebooku; należą do niej osoby wyprowadzające psy z UWM) robiłyśmy zakupy na Fera.pl, ale do darmowej przesyłki brakowało nam kilka złotych, więc dołączyłyśmy robala i kość dla Sida (niespodzianka, paczka szła tylko tydzień). Wybrałam go głównie, dlatego że można tam wkładać smaki, a Sid uwielbia takie zabawki (no i robale są modne).