Przejdź do głównej zawartości

Jeszcze Pepa

Dobra wiadomość!

Ostatni post o suniach dodałam 12 kwietnia, łącznie było 11 psów, została jeszcze jedna ^_^
Co prawda Pepą już się ktoś zainteresował, ale jeszcze nie potwierdzili adopcji. 
Ma ok. 2 lat. Jest maleńkim, ale bardzo żywiołowym (sądzę, że można z nią uprawiać agility, dogtrekking i canicross) i odważnym psiakiem. Ostatnio przekonała się do wody i wchodziła po brzuch, tylko po to by wyłowić korzenie, patyki i deski. Lubi zabawki; przeciąga się z psami lub po prostu aportuje (trochę gorzej z przynoszeniem na zawołanie). Uwielbia zabawy z innymi psiakami, nawet tymi sporo większymi od niej, często sama je inicjuje. Bardzo fajnie reaguje na ludzi, szybko łapie kontakt i przybiega na zawołanieOgromny pieszczoch, potrafi przyjść na kolana, żeby ktoś ją podrapał. Nie wiem jak reaguje na koty, ale lubi ganiać ptaki. 

Sunia przed adopcją zostanie wysterylizowana. Posiada aktualne szczepienia. 
Obowiązuje umowa adopcyjna. Zachęcamy do wcześniejszych odwiedzin i zapoznania się z psiakiem. Nie wydajemy psów na łańcuch ani do kojca. 

Przebywa na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie; kontakt na stronie Mokre Nosy na facebooku.

Komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. Tak ^_^
   Znaczy od mojego wolontariatu 10, ale jeden (jedyny rodzynek) został adoptowany przed stworzeniem pierwszego posta.

   Usuń
 2. Mam nadzieję, że znajdą się dla nich właściciele :) Ja już nie mam pieska, ale wzięłam pod swoje skrzydła kotka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z Pepą będzie łatwo, gorzej z Inu :/
   To może jeszcze piesek tak do kolekcji :D

   Usuń
 3. Śliczny ten owczarek. Żałuję, że nie mogę sobie pozwolić na żadne zwierzę, czasem mi brak!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I ma tą typowo-w miarę ładną postawę owczarkową *_*
   Nawet na chomiczka?
   Nie wytrzymałabym bez zwierząt ;-;

   Usuń
 4. Są cudowne a Ty robisz dla nich wiele dobrego 😘 Ja na psa nie mogę sobie pozwolić, ale kotełkę mam adoptowaną i jest najcudowniejsza na świecie 😃

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Suczki do adopcji z UWM - wszystkie adoptowane

A może jednak będę publikować posty w weekendy...
[...] Zwracając uwagę na to, że w ciągu tygodnia nie mam w ogóle czasu na pisanie, ponieważ rozpoczął się nowy semestr, a wraz z nim nowe przedmioty i nauka od początku. A przy okazji w poniedziałki, środy i piątki razem z koleżankami z roku (i nie tylko) wyprowadzamy psiak. Także dzisiejszy post zostanie poświęconym owym psiakom ;)

Opisy i zdjęcia zaczerpnęłam z ogłoszeń na olx. U niektórych psów dopisałam to co sama zauważyłam.Zaginęło ponad 200 osób

W ciągu ostatniego miesiąca ponad 200 osób zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy kiedykolwiek uda nam się ustalić jak to się stało?    Tak naprawdę wiem, że wszyscy zniknęli przez mój brak czasu, a co za tym idzie przez brak postów. Ale ja już wracam, teraz tak na serio. Mam nawet w wersjach roboczych zaplanowany kolejny post. A dziś zanudzę Was moją przeszłością, teraźniejszością i planami na bliską przyszłość ;)

Zapomniane marzenia    Co jakiś czas uczę się programować na code.org, wiem że z tego się dużo nie nauczę, ale zawsze chciałam się nauczyć czegokolwiek związanego z komputerem. Później czeka mnie tworzenie stron internetowych :P  Praca, praca i praca    Przez 3 tygodnie pracowałam w żabce, a od wczoraj pracuję w Carrefourze. Pracuję od 4 do 6 godzin na kasie, gdyż jestem zatrudniona tylko na 3/4 etatu. Mieszkanie z dzieckiem    Od grudnia będę mieszkać w pokoju/mieszkaniu z koleżankami i May. Niestety, ale w moim akademiku nie można mieć zwierząt (tylko w pilnych przypa…

Kwietniowy haul zakupowy

Witam w pierwszym od dłuższego czasu, haulu zakupowym.  Większość rzeczy jest dla psów, nawet buty kupiłam z myślą o psach (no o bieganiu z suńkami z UWM).

Snacky Worm Comfy - razem z koleżankami ze Spacerniaka (grupa na facebooku; należą do niej osoby wyprowadzające psy z UWM) robiłyśmy zakupy na Fera.pl, ale do darmowej przesyłki brakowało nam kilka złotych, więc dołączyłyśmy robala i kość dla Sida (niespodzianka, paczka szła tylko tydzień). Wybrałam go głównie, dlatego że można tam wkładać smaki, a Sid uwielbia takie zabawki (no i robale są modne).