Przejdź do głównej zawartości

Psie sporty: barn hunt

http://foter.com/photo/iowa-farm/
"Barn Hunt [ang. poszukiwanie w stodole/stajnia poszukiwania?] To nowy i szybko rozwijający się sport dla psów. Barn Hunt opiera się na tradycyjnych rolach (niszczenie szkodników) wielu ras w stadninach, stajniach, zbiornikach upraw i domach. Niektóre rasy zostały specjalnie utworzone w celu wypełnienia tej roli, a dla wielu z tych ras, Barn Hunt stanowi pierwszą prawdziwą okazję do sprawdzania właściwych cech pracy u psów. Barn Hunt jest dla psa każdej rasy. Ma tytuły, poziom trudności i mistrzostwa. Tytuły są uznawane zarówno przez amerykański klub hodowców (AKC), jak i United Kennel Club (UKC).
Barn Hunt powinien być bezpiecznym i zabawnym sportem dla psów, który utrzymuje również opiekę nad szczurem na najwyższym poziomie. Szczury stosowane w Barn Hunt są często ukochanymi zwierzętami domowymi. Naprawdę lubią interakcje z psami oraz przebywać w rurach.
To wspaniały sport dla starszych psów, a także starszych osób!Głuche psy również mogą brać udział" ~ https://barnhunt.com
W skrócie: psy muszą znaleźć szczury zamknięte w tubach (mają dostęp do tlenu) ukryte w sianie.

Więcej informacji po angielsku: https://barnhunt.com/about_bh.html

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Suczki do adopcji z UWM - wszystkie adoptowane

A może jednak będę publikować posty w weekendy...
[...] Zwracając uwagę na to, że w ciągu tygodnia nie mam w ogóle czasu na pisanie, ponieważ rozpoczął się nowy semestr, a wraz z nim nowe przedmioty i nauka od początku. A przy okazji w poniedziałki, środy i piątki razem z koleżankami z roku (i nie tylko) wyprowadzamy psiak. Także dzisiejszy post zostanie poświęconym owym psiakom ;)

Opisy i zdjęcia zaczerpnęłam z ogłoszeń na olx. U niektórych psów dopisałam to co sama zauważyłam.Zaginęło ponad 200 osób

W ciągu ostatniego miesiąca ponad 200 osób zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy kiedykolwiek uda nam się ustalić jak to się stało?    Tak naprawdę wiem, że wszyscy zniknęli przez mój brak czasu, a co za tym idzie przez brak postów. Ale ja już wracam, teraz tak na serio. Mam nawet w wersjach roboczych zaplanowany kolejny post. A dziś zanudzę Was moją przeszłością, teraźniejszością i planami na bliską przyszłość ;)

Zapomniane marzenia    Co jakiś czas uczę się programować na code.org, wiem że z tego się dużo nie nauczę, ale zawsze chciałam się nauczyć czegokolwiek związanego z komputerem. Później czeka mnie tworzenie stron internetowych :P  Praca, praca i praca    Przez 3 tygodnie pracowałam w żabce, a od wczoraj pracuję w Carrefourze. Pracuję od 4 do 6 godzin na kasie, gdyż jestem zatrudniona tylko na 3/4 etatu. Mieszkanie z dzieckiem    Od grudnia będę mieszkać w pokoju/mieszkaniu z koleżankami i May. Niestety, ale w moim akademiku nie można mieć zwierząt (tylko w pilnych przypa…

Kwietniowy haul zakupowy

Witam w pierwszym od dłuższego czasu, haulu zakupowym.  Większość rzeczy jest dla psów, nawet buty kupiłam z myślą o psach (no o bieganiu z suńkami z UWM).

Snacky Worm Comfy - razem z koleżankami ze Spacerniaka (grupa na facebooku; należą do niej osoby wyprowadzające psy z UWM) robiłyśmy zakupy na Fera.pl, ale do darmowej przesyłki brakowało nam kilka złotych, więc dołączyłyśmy robala i kość dla Sida (niespodzianka, paczka szła tylko tydzień). Wybrałam go głównie, dlatego że można tam wkładać smaki, a Sid uwielbia takie zabawki (no i robale są modne).