Wycieczka do Wrocławia

Witam 
wszystkich stałych, a także nowych czytelników (nawet tych, którzy zaraz stąd wyjdą)

5 lipca miałam dodać nowy post, niestety (lub stety) wyjechałam na 4-dniową wycieczkę do Wrocławia wraz ze znajomymi ze studiów (na 12 osób był tylko jeden chłopak).

Pierwszego dnia, czyli 4 lipca zwiedziliśmy tylko park botaniczny, a także Sky Tower. Niby mało, ale nie mieliśmy więcej sił jak na osoby po 6-godzinnej podróży pociągiem. 
 
Drugiego dnia zwiedziliśmy zoo i ogród japoński. Wybraliśmy się w podróż kolejką "Polinka", a także odwiedziliśmy pijalnię czekolady E. Wedel na starówce i Secret Room.
Trzeciego dnia pojechaliśmy do parku linowego (mój lęk wysokości, przed upadkiem i słabe mięśnie pozwoliły mi na przejście tylko 3 średnich tras). Byliśmy również przez chwilę w Domu Strachu :D i na starówce. Podczas powrotu mieliśmy mały wypadek tramwajowy (na szczęście nikomu nic się nie stało).
Ostatni dzień był dość luźny, gdyż poszliśmy do aquaparku. O 13 byliśmy na dworcu, zjedliśmy "obiad" i każdy pojechał w swoją stronę.

Niestety zdjęć z tego dnia nie posiadam, jednakże zapraszam Was na mojego fanpejdża, na którym jest więcej zdjęć i gdzieniegdzie wcisnęłam opinię
A czy Wy byliście we Wrocławiu? Co Wam się tam najbardziej spodobało, a co najmniej?

Komentarze

 1. Ale fajna wycieczka :) Niestety nigdy nie byłam we Wrocławiu :/ Mam nadzieję, że się to niedługo zmieni, bo zachęciłaś mnie *.*
  http://karolinaiwaniec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne widoki, we Wrocławiu nie byłam jeszcze ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczyno, trochę więcej treści- opisów- co Ci się podobało :) a we Wrocławiu jestem cały czas- mieszkam tu :) wiele miejsc opuściliście, a szkoda- zapraszam kolejny raz, ale na 3dni- spokojnie możesz się odezwać to dam namiary na fajne miejsca :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze :D Jak będę mieć czas to uzupełnię, póki co jest to wielki skrót.
   Pojechaliśmy tam raczej w celach rozrywkowych, szczególnie że większość z nas nie przepada za zwiedzaniem :|
   Jeśli będę jechać to na pewno się odezwę, niestety nie będzie to w najbliższym czasie. Odległość +600 km robi swoje :/

   Usuń
 4. Świetne zdjęcia, pozdrawiam mocno!;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty