Przejdź do głównej zawartości

Wycieczka do Wrocławia

Witam 
wszystkich stałych, a także nowych czytelników (nawet tych, którzy zaraz stąd wyjdą)

5 lipca miałam dodać nowy post, niestety (lub stety) wyjechałam na 4-dniową wycieczkę do Wrocławia wraz ze znajomymi ze studiów (na 12 osób był tylko jeden chłopak).

Pierwszego dnia, czyli 4 lipca zwiedziliśmy tylko park botaniczny, a także Sky Tower. Niby mało, ale nie mieliśmy więcej sił jak na osoby po 6-godzinnej podróży pociągiem. 
 
Drugiego dnia zwiedziliśmy zoo i ogród japoński. Wybraliśmy się w podróż kolejką "Polinka", a także odwiedziliśmy pijalnię czekolady E. Wedel na starówce i Secret Room.
Trzeciego dnia pojechaliśmy do parku linowego (mój lęk wysokości, przed upadkiem i słabe mięśnie pozwoliły mi na przejście tylko 3 średnich tras). Byliśmy również przez chwilę w Domu Strachu :D i na starówce. Podczas powrotu mieliśmy mały wypadek tramwajowy (na szczęście nikomu nic się nie stało).
Ostatni dzień był dość luźny, gdyż poszliśmy do aquaparku. O 13 byliśmy na dworcu, zjedliśmy "obiad" i każdy pojechał w swoją stronę.

Niestety zdjęć z tego dnia nie posiadam, jednakże zapraszam Was na mojego fanpejdża, na którym jest więcej zdjęć i gdzieniegdzie wcisnęłam opinię
A czy Wy byliście we Wrocławiu? Co Wam się tam najbardziej spodobało, a co najmniej?

Komentarze

 1. Ale fajna wycieczka :) Niestety nigdy nie byłam we Wrocławiu :/ Mam nadzieję, że się to niedługo zmieni, bo zachęciłaś mnie *.*
  http://karolinaiwaniec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne widoki, we Wrocławiu nie byłam jeszcze ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczyno, trochę więcej treści- opisów- co Ci się podobało :) a we Wrocławiu jestem cały czas- mieszkam tu :) wiele miejsc opuściliście, a szkoda- zapraszam kolejny raz, ale na 3dni- spokojnie możesz się odezwać to dam namiary na fajne miejsca :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze :D Jak będę mieć czas to uzupełnię, póki co jest to wielki skrót.
   Pojechaliśmy tam raczej w celach rozrywkowych, szczególnie że większość z nas nie przepada za zwiedzaniem :|
   Jeśli będę jechać to na pewno się odezwę, niestety nie będzie to w najbliższym czasie. Odległość +600 km robi swoje :/

   Usuń
 4. Świetne zdjęcia, pozdrawiam mocno!;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Zaginęło ponad 200 osób

W ciągu ostatniego miesiąca ponad 200 osób zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy kiedykolwiek uda nam się ustalić jak to się stało?    Tak naprawdę wiem, że wszyscy zniknęli przez mój brak czasu, a co za tym idzie przez brak postów. Ale ja już wracam, teraz tak na serio. Mam nawet w wersjach roboczych zaplanowany kolejny post. A dziś zanudzę Was moją przeszłością, teraźniejszością i planami na bliską przyszłość ;)

Zapomniane marzenia    Co jakiś czas uczę się programować na code.org, wiem że z tego się dużo nie nauczę, ale zawsze chciałam się nauczyć czegokolwiek związanego z komputerem. Później czeka mnie tworzenie stron internetowych :P  Praca, praca i praca    Przez 3 tygodnie pracowałam w żabce, a od wczoraj pracuję w Carrefourze. Pracuję od 4 do 6 godzin na kasie, gdyż jestem zatrudniona tylko na 3/4 etatu. Mieszkanie z dzieckiem    Od grudnia będę mieszkać w pokoju/mieszkaniu z koleżankami i May. Niestety, ale w moim akademiku nie można mieć zwierząt (tylko w pilnych przypa…

Kwietniowy haul zakupowy

Witam w pierwszym od dłuższego czasu, haulu zakupowym.  Większość rzeczy jest dla psów, nawet buty kupiłam z myślą o psach (no o bieganiu z suńkami z UWM).

Snacky Worm Comfy - razem z koleżankami ze Spacerniaka (grupa na facebooku; należą do niej osoby wyprowadzające psy z UWM) robiłyśmy zakupy na Fera.pl, ale do darmowej przesyłki brakowało nam kilka złotych, więc dołączyłyśmy robala i kość dla Sida (niespodzianka, paczka szła tylko tydzień). Wybrałam go głównie, dlatego że można tam wkładać smaki, a Sid uwielbia takie zabawki (no i robale są modne).

Nowe sunie do adopcji z UWM

Szczotka i Bella znalazły dom, Yumi odeszła (nadal jest mi smutno), ale w ich miejsce przyszły trzy nowe suńki. A dokładniej: Mira zarezerwowana
Gwen ma dom i Viva, którą przechrzciłam na Pepę, ponieważ ma ogonek jak świnka :P
Sięga do połowy łydki i lubi być noszona na rękach (ma wtedy lepszy dostęp do twarzy, którą kocha lizać). Jak na terrierowatego psa przystało jest bardzo aktywna i odważna. Ostatnio przekonała się do wody i wchodziła po brzuch, tylko po to by wyłowić korzenie, patyki i deski. Lubi zabawki; przeciąga się z psami lub po prostu aportuje (trochę gorzej z przynoszeniem na zawołanie). Kocha wszystkie psy (potrafi zaszczekać z daleka, ale z bliska zawsze jest miła) i wszystkich ludzi, musi się z każdym przywitać. Nie wiem jak reaguje na koty, ale lubi ganiać ptaki. Zwykle przychodzi na zawołanie, o ile nie jest zbyt podniecona wyjściem i innymi zwierzętami. 

Wszystkie suki zostaną wysterylizowane; kontakt na stronie Mokre Nosy na facebooku.